fbpx
 

Blog

слідчий

Слідчий – професія за покликанням

Стояти на варті закону покликані справедливі, непідкупні, з аналітичним мисленням люди, які здатні розібратися в правових питаннях. Це слідчі.
Основне і найпрестижніше місце роботи слідчого – прокуратура. Слідчі прокуратури займаються розслідуваннями тяжких економічних злочинів; злочинів, учинених проти працівників міліції, податкової служби, служби безпеки, а також правоохоронних відомств та інших посадових осіб.
Крім прокуратури, слідчі потрібні в органах МВС і військових прокуратурах.
Професія слідчого розвивається і доповнюється у відповідності до законодавства України. У новостворених державних органах, покликаних здійснювати контроль за законністю основна роль відведена посаді слідчого. Слідчий чи детектив – це професія для наполегливих, мужніх і сильних духом.
Так, детективи Національного антикорупційного бюро України фактично поєднують у собі статус слідчого й оперуповноваженого, можуть виконувати як слідчі дії, так і здійснювати оперативно-розшукові заходи.
Доведення провини – копітка й старанна робота, де потрібні наполегливість, професійний досвід і великі знання в різних галузях права та господарства. І цьому можна навчитись, вступивши на спеціальність «Право».

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *