fbpx
 

Blog

робота репортера

Професія репортер – це цікаво

Професія журналіста – багатогранна і всюдисуща. Найблискучішою і найпоширенішою її гранню є робота кореспондента або, як тепер часто кажемо – репортера. Вона овіяна романтикою і пригодами. Здебільшого автори книг та фільмів наділяють цією професією головних героїв своїх творів.
Репортери без кордонів. Для них мають бути відкритими двері усіх установ і організацій, і це узаконено законодавством не тільки нашої держави, а й міжнародним правом. Це четверта влада країни.
Хто ж такий кореспондент або репортер? Це співробітник засобів масової інформації (не обов’язково штатний), який висвітлює і подає в редакцію інформацію, репортаж з місця події, пише текстові повідомлення у друкованих, а в аудіовізуальних ЗМІ (телебачення, радіо) працює в кадрі чи ефірі, в інтернет-виданнях створює мультимедійний контент, аудіо- та відеорепортажі, інтерв’ю. Кореспондент знаходить цікаву тему, досліджує її і готує матеріал. При цьому, ця робота потребує не тільки правдивої, але і максимально швидкої подачі інформації.
Без роботи кореспондентів ми не уявляємо собі сьогодення. Сенсаційні новини, оперативні повідомлення, репортажі з місця події… Це неповний перелік того, чим ми живемо і що отримуємо від представників даної професії.
Якщо запитати у студентів спеціальності «Журналістика», ким вони хотіли би працювати – багато з них скажуть, що хочуть бути кореспондентами, адже це дуже цікаво.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *