fbpx
 

Blog

Бути референтом – це модно

Референт – шлях до кар’єрного зростання.
Особливістю спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» є її багатогранність і сучасність. З стрімким розвитком економіко-технічних та політичних процесів виникає потреба у нових професіях.
Є така красномовна і горда професія – референт. Вона виділяється серед інших своєю витонченістю, діловитістю, авторитетом та перспективою.
У сучасному світі кожний поважний посадовець, бізнесмен, народний депутат чи інші ділові світські знаменитості мріють мати свого безпосереднього помічника й співробітника. Це почесно і зручно, коли «правою рукою» і завжди поруч є грамотна, освічена людина – референт.
Референт – важлива посада в будь-якій організації, адже він забезпечує чітку та налагоджену роботу керівника, створює умови, за яких керівник займається важливими справами, не відволікаючись на інші проблеми, ставить пріоритет у вирішенні завдань. Без референта робота керівництва була би менш ефективною. Референт економить час керівника, надаючи йому короткий огляд важливої кореспонденції, статей, книг, наукових робіт, координуючи його роботу на основні проблеми.
Як службова особа, що є радником, доповідачем, консультантом з певних питань, референт є незамінним співробітником при ділових зустрічах і нарадах. Можливе поєднання і секретарських обов’язків, тоді посада іменується секретар-референт.
Професія секретаря-референта затребувана в організаціях будь-яких галузей і форм власності. Робота секретарем-референтом дає безцінний досвід ділових контактів, необхідні та важливі знайомства, зв’язки, що в подальшому можуть стати в нагоді для власної кар’єри. Щоденне спостереження за керівником може багато чому навчити: стилю керівництва, вмінню приймати правильні рішення, вибудовувати відносини з партнерами та підлеглими. Робота з документами дає відмінну підготовчу базу для майбутньої кар’єри керівника, організатора, лідера.
Референт – це перший крок до кар’єрного злету і вірний шлях до успіху.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *