fbpx
 

Blog

модератор сайтів

Зростаюча потреба в модераторах

Модератор сайту – супермодний напрям журналістики. Інтернет рясніє оголошеннями: «На високооплачувану роботу терміново потрібен модератор сайтів», «Запрошуємо на високооплачувану дистанційну роботу модератора…» тощо. Хто ж такі модератори і чому на них стабільно великий попит?
Модератор (лат. moderor – зменшую, стримую) – це користувач, який має ширші права, порівняно із звичайними користувачами на суспільних інтернет-ресурсах (чатах, форумах, конференціях). Вони вправі і можуть редагувати або видаляти чужі повідомлення, видаляти сторінки користувачів, обмежувати користувачів у правах редагування та перегляду сайту.
То чому великі вітчизняні та іноземні компанії в пошуках модераторів, чому ж не вистачає саме таких спеціалістів і безліч вакансій? Та тому, що цьому затребуваному ремеслу треба вчитись!
Випускники і студенти спеціальності «Журналістика» Університету «Україна» в Тернополі, які пройшли курс дисципліни «Інтернет-журналістика», добре обізнані в сфері професії «модератор сайтів» і готові до реалізації набутих знань.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *