fbpx
 

Blog

робоче місце стрімера

Стрім в інтернет-журналістиці

Стрімер – сучасна, перспективна і затребувана спеціальність, складова частина інтернет-журналістики.
Стрім (англ. Stream – потік) – це трансляція дій, що відбуваються на комп’ютері в режимі реального часу. Проходить вона в Інтернеті, на спеціальних сайтах. Дозволяє користувачам в реальному часі спостерігати за тим, що робить і коментує стрімер, тобто особа, яка проводить аудіо-та/або відео-трансляцію подій наживо – у режимі реального часу (стрім-трансляція, онлайн-трансляція, потокова трансляція і т.д). Для глядачів це не лише цілий ряд розваг, а й можливість отримувати нову корисну інформацію, спостерігати за особистістю стрімера (подобаються його коментарі, зовнішній вигляд, стиль мислення, жарти, образ). По суті, стрім – це новий різновид телебачення, яке розважає людей, доносить найцікавіше з повсякденних подій, інтригує цікавими фактами, подає щось актуальне, цінне й пізнавальне. А для стрімера – це творча свобода, велика аудиторія і прибуткова робота.
Для того, щоб стати стрімером потрібно, насамперед, вчитися основам інтернет-журналістики, освоювати нові технології та сучасні методики, пізнавати наукові досягнення. Щоб бути успішним, треба бути наполегливим, цілеспрямованим і обізнаним.
Для студентів спеціальності «журналістика» Університету «Україна» уже не проблема працювати у сервісах стримінгу, його контентах і акаунтах: YouTube, Twitch, CyberGame, Facebook,Instagram. Теоретично набуті знання успішно поєднуються з практичними навиками. Це не тільки розкриває та розвиває їх внутрішні здібності і таланти, а й приносить інформаційне задоволення широкій публіці користувачів Інтернет-мереж.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *