fbpx
 

Blog

Професія приватного детектива

Хто з нас не захоплюється детективними історіями про розумних, справедливих шукачів істини з класичних романів і кінофільмів? Багато хто і себе бачать в ролі детектива.
Реалізувати свої мрії можна. І не тільки на посаді слідчого в державних установах, а й на роботі приватного детектива.
Приватний детектив – це незалежний фахівець у розшуковій справі. Його робота схожа з роботою слідчого в органах внутрішніх справ. Тому приватним розшуком займаються часто ті особи, які бачать себе слідчими, але вирішили працювати самостійно, бути вільними від службової субординації.
Приватні детективи працюють поодинці або з партнерами в детективному агентстві, обов’язково отримавши ліцензію. Вони розшукують зниклих людей, ведуть пошук втраченого майна, пошук боржників, збирають відомості з цивільних і кримінальних справ для учасників процесу (зовнішнє спостереження, відеозйомка, стеження), вивчають факти недобросовісної конкуренції, розголошення комерційної таємниці, з’ясовують деякі сімейно-побутові питання та ін.
Часто приватні детективи спеціалізуються на якомусь одному напрямку: хтось частіше працює з економічних справ, а хтось – цивільних процесів. Деякі детективи надають перевагу пошуку людей, у тому числі тих, хто офіційно визнаний зниклим без вісті. Цей напрямок займає в приватному розшуку особливе місце. Чим швидше діє детектив, тим більше шансів, що у історії буде щасливий фінал.
Робота приватного детектива цікава, овіяна пригодами і подіями, а також – затребувана і високооплачувана. Кожен, хто оволодіє спеціальністю «Право», може реалізувати свої захоплюючі мрії

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *