fbpx
 

Blog

спеціальність інформаційна бібліотечна та архівна справа

Професія HP-менеджера. Цікаво?

HR-менеджер – менеджер по персоналу

У великих компаніях і різних за розмірами підприємствах та установах усіх форм власності працюють цілі відділи або департаменти з управління персоналом, де потрібні висококваліфіковані спеціалісти з відповідною спеціальною освітою.
Рекрутинг і діловодство – це лиш невелика частина обов’язків менеджера по персоналу. Головним завданням HR-менеджера є забезпечення ефективності роботи людських ресурсів. Сучасний менеджер по персоналу – це стратегічний управлінець, в обов’язки якого входить формування кадрової політики підприємства, до якої належать: розробка системи навчання персоналу, підтримка здорового психологічного клімату в колективі, усунення трудових конфліктів, мотивація співробітників до успішної роботи на усіх ділянках виробничого процесу. Саме він здійснює підбір та оцінку кваліфікованих кадрів, які найбільше підходять для певного виду робіт, формує штати, слідкує за доцільним їх використанням, допомагає працівникам повністю розкрити свій творчий потенціал..
Разом з керівництвом HR-менеджер визначає напрям кадрової політики підприємства, формує штатний розклад, розробляє і реалізовує соціальні програми. Високий інтелект спілкування з людьми, широкий кругозір, толерантність, знання права, економіки, психології надають широкі можливості для професійного зростання та подальшої кар’єри.
Менеджер по персоналу відноситься до категорії керівників. Це почесна робота, яка користується повагою та авторитетом. Від його діяльності у великій мірі залежить успіх підприємства. Кадри вирішують все – такий лозунг не втрачає своєї актуальності і сьогодні.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *