fbpx
 

News

Дивовижні лінії рисунку

Студенти першого курсу Університету «Україна» спеціальності Графічний дизайн упродовж двох тижнів відкривали для себе нові прийоми графічного зображення.

Починалось все як на звичній парі рисунку – натурна постановка, мольберти, листи. Але відсутній графітний олівець, який замінили ручки, лінери і фломастери.

Опанування нових графічних матеріалів вимагало пошуку нових підходів до рисування з натури. Розпочали юні дизайнери з лінії – однієї з найбільш виражальних засобів художника. Максимально спростовуючи об’єкти натюрморту, студенти намагались зобразити їх лише однією лінією, яка в креативному процесі пошуку пластики і гри з її товщиною ставала «живою». Далі, набравшись сміливості і надихнувшись роботами художників в стилі оп-арт, взялись створювати ілюзію об’єму та форм предметів все тими ж лініями.

Згодом експерименти з лініями, їх характером і кількістю в одному рисунку, привели студентів до висновку, що різноманітні лінії можуть бути штрихом. Це спонукало майбутніх спеціалістів до експериментів в тональному рисунку. Штрихи в одному напряму; по формі предмета; вільний штрих та навіть фактурна лінія – всі ці прийоми тепер є у багажі опанованих навичок студентів-дизайнерів Університету «Україна».

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *