fbpx
 

Розпис скла

Даний курс передбачає опанування навиків створення декоративних картин на склі та оздоблення художнім розписом предметів інтер’єру.

Спеціальні фарби, які використовуються для імітації справжнього паяного вітража, придатні для нанесення не тільки на скляні і керамічні поверхні, а й на сучасні матеріали, такі як оргскло та різноманітні за складом пластики.

Перевагою даного курсу є можливість приступити до занять людям, у яких вже є певні художні навички, а також тим, у кого їх немає. Адже необхідний для декорування скла сегментний ескіз необов’язково розробляти самостійно, можна скористатись вже готовим.

Структура заняття:

  1. Вибір готового, або створення авторського ескізу для розпису.
  2. Підготовка оздоблюваної поверхні для нанесення на неї зображення.
  3. Перенесення обрисів ескізу на скло спеціальними контурними фарбами.
  4. Заповнення лаковими фарбами, які відтворюють ефект справжнього кольорового скла.

Заняття даного курсу можуть відвідувати дорослі та діти віком від 10 років. Заняття проводяться щотижня. Тривалість одного заняття – дві години.

Вартість одного заняття – 100 грн.

Абонемент на п’ять занять – 450 грн.

Абонемент на десять занять – 750 грн.

Всі необхідні матеріали для створення завершеної роботи: скло в рамці формату А5, контурні і лакові фарби, інструменти надаються Університетом «Україна» на кожному занятті.

 

Роботи, виконанні на заняттях кусу розпису скла можна переглянути за адресою: www.instagram.com/universityukraine_ternopil

 ЗАПИШІТЬСЯ НА КУРС, МИ З ВАМИ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ

Ваше ім'я

Ваш вік

Телефон

Бажаний час

Еmail

Обраний курс