На спеціальності «Графічний дизайн» навчають створювати вебсайти, логотипи, фірмові стилі, друковану та інтернет-рекламу, журнали і книги, системи навігації (вказівники), інфографіку, презентації і рекламні буклети, і навіть інтерфейси комп’ютерних ігор.
Графічний дизайн застосовується сьогодні в найрізноманітніших галузях. Це поліграфія – для створення дизайну журналів, книг та газет. Це розробка фірмового стилю компаній, в тому числі логотипів і фірмових знаків. Це розробка дизайну різних плакатів, рекламних щитів, відкриток і візитівок. Це розробка дизайну упаковок для широкого класу продукції, в тому числі, харчової.
Графічний дизайн сьогодні потребує бездоганного володіння сучасними програмними засобами для створення і обробки графічних зображень, такими як AdobePhotoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Designe – їх Ви освоєте у нас під керівницвом досвідчених викладачів.
Вивчаючи Adobe In Designe, окрім технологічної частини опанування комп’ютерною програмою верстки багатосторінкових видань, Ви освоїте основи газетної, журнальної і книжкової верстки, принципи класичної модерністської і постмодерністської типографіки, видавничі норми.
Графічний дизайн передбачає знання композиції, рисунку, шрифтів, кольорознавства. Для опанування рисунку достатньо того, щоб Ви були готові до серйозної і дуже захоплюючої роботи. І немає різниці, чи Ви займались малюванням до цього, чи ні – програма розрахована практично на будь-який рівень. За час занять Ви розберетесь в законах світлотіні і завданнях тонового рисунку, в передачі об’єму, просторового розташування і в законах композиції. Ви навчитесь відчувати пропорції і найтонші градації, будувати об’єми і предмети, грамотно передавати фактури і тонові відношення. Ви оволодієте різними техніками рисунку, освоїте різні матеріали: олівець, соус, сангіну, туш. Вивчення рисунку Вам необхідно для візуалізації Ваших дизайнерських ідей.
За час навчання живопису Ви навчитесь використовувати кольорове коло, кольорові контрасти, нюанс. Зрозумієте, як поєднувати теплі і холодні, сухі і вологі , доповнюючі кольори. Познайомитесь з теорією взаємного впливу кольору і колірних відношень. Ви навчитесь імпровізувати, придумувати, формувати самостійну точку зору.
Графічний дизайн передбачає широкий кругозір, знання історії мистецтв, основ психології і реклами, можливості управління креативністю. На заняттях Ви дізнаєтесь про принципи побудови візуального повідомлення. Що саме привабить нашого потенційного замовника, чому йому захочеться придбати товар, який ми рекламуємо, які стереотипи і потреби у нашої цільової аудиторії – відповіді на ці запитання Ви отримаєте, вивчаючи основи реклами.
Графічний дизайн передбачає вміння користуватись сучасною апаратурою для проведення зйомки, знання основ фотографії, фотокомпозиції, психології сприйняття форми і кольору.
Сьогодні графічний дизайн став основним засобом комунікації. З його допомогою привертають увагу аудиторії і стимулюють продажі. Для того, щоб Ви могли грамотно виконати розробку логотипу і фірмового стилю, Вам необхідно знати, що таке бренд. Бо саме його цінності і особливості повинен відображати створений Вами продукт. Ми розглянемо функції логотипу і основні вимоги до нього. Все це дозволить Вам якісно і творчо виконати розробку фірмового стилю. Створений Вами логотип займе основне місце у Вашому портфоліо, яке дозволить Вам отримати цікаву, творчу і високооплачувану роботу.
На завершення навчання Ви виконаєте дипломну роботу, яка полягає в розробці фірмового стилю підприємства. В цій роботі Ви на практиці застосуєте те, чому навчились під час занять.
За час навчання графічний дизайн стане для Вас не просто професією, а улюбленою справою Вашого життя, а Ви, закінчивши навчання, станете справжнім професіоналом у ньому.
Вступ на основі повної загальної середньої освіти:
на рівень “Бакалавр”
- Творчий конкурс – рисунок;
- Постановка з 2 або 3 геометричних фігур
на рівень “Фаховий молодший бакалавр”
Вступ на основі диплому кваліфікованого робітника на рівень “Фаховий молодший бакалавр”:
Вступити на ІІ курс можливо, маючи диплом кваліфікованого робітника з професій:
-
-
- Виробник художніх виробів з дерева
- Візажист, перукар-модельєр
- Взуттєвик
- Вишивальниця
- Декоратор
- Живописець
- Заготівельник ботанічних блоків
- Закрійник
- Косметик
- Коваль ручного ковання
- Кравець
- Лицювальник-мозаїст
- Лицювальник-плиточник
- Маляр
- Манікюрниця
- Монтажник гіпсокартонних конструкцій
- Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
- Муляр. Монтажник систем утеплення будівель
- Оформлювач вітрин, приміщень та будівель
- Паркетник
- Перукар (перукар-модельєр)
- Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів
- Реставратор декоративно-художніх фарбувань
- Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків
- Розкрійник
- Столяр
- Флорист
- Фотограф
- Штукатур
-
Вступ на основі диплому молодшого спеціаліста, або фахового молодшого бакалавра, бакалавра на рівень “Фаховий молодший бакалавр”:
Вступ на основі диплому молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра на рівень “Бакалавр”:
Вступ на основі диплому бакалавра на рівень “Бакалавр”:
Вартість навчання:
Фаховий молодший бакалавр
18 500 грн/рік, можлива помісячна оплата
Бакалавр
22 000 грн/рік, можлива помісячна оплата