Для успішного вступу у навчальний заклад в 2024 році потрібно:
На основі повної загальної середньої освіти
Подати у Приймальну комісію заяву на вступ:
1. на спеціальності "Журналістика", "Дизайн", "Інформаційна справа", "Право", "Готельно-ресторанна справа" (тільки мотиваційний лист) - з 5 липня до 22 липня 2024 року - фаховий молодший бакалавр
2. на спеціальність "Дизайн" з 19 липня до 31 липня 2024 року (НМТ + творчий конкурс) - бакалавр
Реєстрація на творчий конкурс з 3 липня до 25 липня 2024 року. Проведення творчого конкурсу з 3 липня до 25 липня 2024 року.
Додатковий набір: з 9 вересня до 20 вересня 2024 року
з 1 жовтня до 14 жовтня 2024 року
Для цього можна звернутись у Приймальну комісію, або скористатись сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua для подачі електронної заяви.
| Фаховий молодший бакалавр: Мотиваційний лист
|
Фаховий молодший бакалавр: Мотиваційний лист
| Фаховий молодший бакалавр: Мотиваційний лист
|
Фаховий молодший бакалавр
Мотиваційний лист
- Реєстрація електронних кабінетів з 1 липня 2024 року до 31 жовтня 2024 року
ОБЕРІТЬ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ТА ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, ЦЕ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВЧАСНО ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП
Для успішного вступу в 2024 році потрібно:
Вступ на основі диплому кваліфікованого робітника, або диплому молодшого спеціаліста, або диплому фахового молодшого бакалавра, або диплому бакалавра
З 5 липня до 22 липня 2024 року подати у Приймальну комісію заяву на вступ на рівень фахового молодшого бакалавра
З 19 липня до 31 липня 2024 року подати у Приймальну комісію заяву на вступ на рівень бакалавра
Додатковий набір: з 9 вересня до 20 вересня 2024 року
з 1 жовтня до 14 жовтня 2024 року
Вступ на ІІ курс за мотиваційним листом на освітньо-професійний ступінь "Фаховий молодший бакалавр"
Вступ на ІІ курс за результатами НМТ 2024 р, або 2023 р., або 2022 р., або ЗНО 2021 року на освітній рівень "Бакалавр"
Вступ на ІІ курс за мотиваційним листом та фаховим іспитом при вступі на основі диплому бакалавра на освітній рівень "Бакалавр"
Вступ на ІІ курс за мотиваційним листом при наявності диплома кваліфікованого робітника:
на спеціальність ДИЗАЙН
| на спеціальність ЖУРНАЛІСТИКА
|
на спеціальність ІНФОРМАЦІЙНА СПРАВА
| на спеціальність ПРАВО
|
на спеціальність ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
ОБЕРІТЬ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ТА ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, ЦЕ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВЧАСНО ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП |
| Копія паспорта; Копія ідентифікаційного коду; Оригінал (копія) свідоцтва про повну загальну середню освіту, або атестату, або диплому і додатка до нього; Чотири кольорові фотокартки розміром 3х4; Копія військово-облікового Картонний швидкозшивач (папка); Чотири файли |
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ
для здобуття ОПП фахового молодшого бакалавра
ЗВО "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" у 2024 році
________________________________________________________________________________
ПРОГРАМА «Вільна плата»
Оплата за навчання може здійснюватися за рік навчання, за семестр, помісячно. Ви маєте право платити у відповідні строки залежно від фінансових можливостей.
________________________________________________________________________________
ПРОГРАМА «45+»
Якщо ви
- старші 45 років, маєте страховий стаж не менше 15 років, не досягли пенсійного віку;
- звільнилися з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я та не досягли пенсійного віку, маєте вислугу не менше 10 років і не набули права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;
- звільнилися з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів та не отримуєте пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;
- є внутрішньо переміщеними особами працездатного віку і не знайшли роботи;
- маєте професійно-технічну або вищу освіту, не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття, вам Центр зайнятості за місцем проживання може надати ваучер на навчання за яким Ви зможете отримати вищу освіту за спеціальностями: 181 «Харчові технології».
_______________________________________________________________________
ПРОГРАМА «Безкоштовне навчання людей з інвалідністю»
Для осіб з інвалідністю навчання у нашому університеті може здійснюватись за рахунок коштів Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
________________________________________________________________________________
ПРОГРАМА «Однокласник»
Якщо разом з тобою до університету вступлять 3 і більше однокласників з одного і того ж навчального закладу, кожному надається пільга в оплаті у розмірі 1000 гр. у кінці семестру.
_______________________________________________________________________
ПРОГРАМА «Приведи друзів»
Якщо разом з тобою до університету вступлять твої друзі, знайомі, кожному надається знижка в оплаті у розмірі 15% вартості річної оплати у кінці семестру.
_______________________________________________________________________
ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА
Мотиваційний лист
Директору
Тернопільського фахового коледжу ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
Сухоруковій Н.С.
ПІП _______________
який проживає за адресою: _______
тел.: _____________
Шановна Неле Степанівно!
Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та прийняти позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання до Тернопільського фахового коледжу Університету «Україна» за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Комп’ютерні технології все більше входять в наше життя і обійтися без вивчення інформаційної справи неможливо. За характером роботи зустрівся з труднощами, які спонукають мене вчитися.
Бачу, що на кожному кроці потрібно знати сучасні технології. Бібліотеки та архіви вже не обходяться без інтернету. Він став першим помічником і замінив безліч паперових каталогів на електронні.
Поставив собі за мету навчатись інформаційній, бібліотечній та архівній справі. Цікаво те, що одночасно можна здобути три спеціальності і буде вибір, коли отримаю диплом.
Обрав місцем навчання Тернопільський фаховий коледж Університету «Україна» за порадою знайомих. Вони закінчили Ваш коледж і розповідали про дружній викладацько-студентський колектив, кваліфікований викладацький склад, доступні різні форми навчання. Ознайомився з навчальними дисциплінами з інформаційної, бібліотечної та архівної справи.
Хочеться, щоб мене зарахували в студенти коледжу з даної спеціальності, я постараюсь старанно вчитися, щоб оволодіти основами бажаної професії.
Кожна професія вимагає добрих знань, умінь, навичок і досвіду. Надіюсь, я поступлю на навчання і буду старанно вчитися цієї спеціальності, щоб стати фахівцем своєї справи. Планую використати знання і застосувати їх у майбутньому.
Без освіти непросто виконувати поставлені завдання. Треба прагнути досягати кар’єрного росту і не боятись змінювати, оновлювати, осучаснювати й удосконалювати свій профіль діяльності. Моя мета – добре оволодіти змістом інформаційного регулювання, уміти опрацьовувати і використовувати інформацію, знати форми застосування інтернет ресурсів і програмування в бібліотечній та архівній справі.
Щиро дякую за виділений час і розгляд мого мотиваційного листа.
З повагою ___ім’я та прізвище____________
Мотиваційний лист – це документ, який подає абітурієнт під час вступу до Приймальної комісії Університету «Україна». У ньому вступник у довільній формі викладає про свою зацікавленість здобувати певну спеціальність у нашому ЗВО, а також відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. У разі необхідності до нього вступник може додати (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.
Мотиваційний лист повинен відповідати таким формальним вимогам:
- чіткість структури листа і формулювання думок (кожен абзац присвячений одному факту чи події, містить одну тезу та аргументацію щодо неї);
- відповідність мовним нормам (орфографічним, граматичним, мовностилістичним, пунктуаційним);
- обсяг 1,5-2 сторінки, документ Word, класичний для ділового стилю 14 кегль Times New Roman із 1,5 інтервалом. Текст варто розбити на абзаци.
Структура мотиваційного листа
- «Шапка» в правому верхньому куті листа. Це дані про особу, до якої лист (Президентові Університету «Україна» ), та про того, хто пише лист (ПІП, адреса, ел. пошта, номер телефону).
- Вступ, який починається з особистого звертання у шанобливій формі (Шановний Петре Михайловичу!). У першому абзаці треба пояснити, з якою метою звертаєтеся і чого прагнете.
- Основна частина. Найбільша, в якій послідовно, аргументовано та лаконічно розкриваєте ряд питань:
- чому зацікавилися спеціальністю;
- як дізналися про Університет «Україна»;
- чому хочете навчатися саме у нашому університеті;
- чому університет має обрати саме Вас;
- якими бачите перспективи, професійне життя після завершення навчання.
- Висновки: 2-3 речення, де абітурієнт підтверджує, що готовий до старанного навчання та впевнений у правильному виборі.
ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯД МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ
- Мотиваційний лист завантажується в електронний кабінет вступника під час подання заяви в електронній формі.
- Мотиваційний лист також може подаватися разом із заявою на вступ в паперовій формі, у випадках, передбачених Правилами прийому.
- У випадку подання заяв на вступ на обрану спеціальність (освітню програму) за різними формами здобуття освіти вступник може подавати один і той самий мотиваційний лист.
- Мотиваційні листи розглядаються відповідними фаховими екзаменаційними комісіями. Результати розгляду оформлюються протоколом.
- Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для формування приймальною комісією рейтингового списку вступників та рекомендації вступника до зарахування на навчання.
При однакових конкурсних балах для впорядкування вступників використовуються пріоритетність заяв від першої до останньої (на місця державного замовлення), при однакових пріоритетностях – результати розгляду мотиваційних листів.
Якщо пріоритетність заяв не використовується (вступ на місця за кошти фізичних або юридичних осіб), то при однакових конкурсних балах для впорядкування вступників використовуються результати розгляду мотиваційних листів.
- Якщо побудова рейтингового списку здійснюється без конкурсних балів та пріоритетностей, то вступники впорядковуються тільки на основі розгляду мотиваційних листів.
- Мотиваційні листи вступників, які були зараховані на навчання, роздруковуються та у подальшому зберігаються в особових справах здобувачів освіти.
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ
Відповідно до Порядків прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти у 2023 році, виданих МОН України, розгляд мотиваційних листів здійснюється Приймальною комісією без присвоєння їм конкурсних балів.
Мотиваційний лист вступника оцінюється за критеріями і рівнями, які викладено в таблиці 1.
Таблиця 1
Критерій | Змістовний вияв критерію | Рівень |
Наявність базових структурних елементів мотиваційного листа | Наявні всі структурні елементи мотиваційного листа | високий |
Лише частково представлені структурні елементи мотиваційного листа | середній | |
Мотиваційний лист не структурований | низький | |
Мотивація до здобуття фаху | Вступником чітко визначена та усвідомлена мотивація щодо обраної освітньої програми, професій, наявні роздуми самореалізації у відповідній сфері, осмислення себе у майбутньому як успішного та конкурентоспроможного фахівця | високий |
Вступником лише частково визначена та усвідомлена мотивація щодо обраної освітньої програми, професій, недостатньо обґрунтоване бачення себе у майбутньому як успішного та конкурентоспроможного фахівця | середній | |
Не визначена мотивація щодо вступу, відсутнє бачення себе у майбутньому успішним та конкурентоспроможним фахівцем | низький | |
Мотивація до вибору закладу освіти | Вступник вступає до омріяного університету, хоче навчатися саме в ньому, або в конкретному навчально-виховному підрозділі, або на конкретній кафедрі | високий |
На рішення про вступ більше вплинули інші фактори | середній | |
Вибір університету не принциповий для вступника | низький | |
Логічна послідовність викладу | Зміст мотиваційного листа демонструє зосередженість вступника, логічність та послідовність викладу інформації | високий |
У мотиваційному листі є порушення логіки, цілісності та послідовності викладу інформації | середній | |
Мотиваційний лист складається з логічно не пов’язаних тез, відсутня послідовність та цілісність викладу | низький | |
Аргументованість викладу | Представлені аргументи є доречними, переконливими та достатніми | високий |
Представлені аргументи є переконливими, проте їх недостатньо/ вони дублюються | середній | |
Представлені аргументи не є доречними та переконливими | низький | |
Мовне оформлення (граматика, орфографія, пунктуація) | У листі дотримано всі норми граматики, орфографії та пунктуації, дотримано жанрові вимоги до документа | високий |
У листі присутні випадки порушення норм граматики, орфографії та пунктуації, дотримано жанрові вимоги до документа | середній | |
У листі суттєві порушення граматики, орфографії та пунктуації, не дотримано жанрові вимоги до документа | низький | |
Технічне оформлення | Висока якість технічного оформлення Мотиваційного листа, рекомендації від ЗВО повністю дотримані | високий |
Середня якість технічного оформлення мотиваційного листа, рекомендації від ЗВО частково дотримані | середній | |
Низька якість технічного оформлення мотиваційного листа, рекомендації від ЗВО не дотримані | низький |