News

Заняття з вітражного розпису на склі

У Тернопільській філії Університету «Україна», студенти спеціальності «дизайн»  опановують нову художню техніку – вітражний розпис.

Знайомство з новою технікою відкрило для студентів-дизайнерів широкий спектр нових можливостей. Адже використання в роботі сучасних фарб для декорування скла і кераміки дає змогу оздобити оригінальним зображенням будь-яку скляну поверхню. Таким чином, магія гри світла і  кольорових тіней, яку дарує нам вітраж, стає доступна кожному.

Створення декоративних панно, що імітують паяний вітраж;  сюжетних композицій на склі у техніці вільного розпису; посуду та світильників з оригінальним авторським малюнком або орнаментом; декорування дзеркал, чи будь-якого іншого дизайнерського елементу інтер’єру зі скла чи кераміки, – тепер під силу студентам Університету «Україна». Їм з легкістю піддались нові матеріали. Уже під час першого заняття, вони навчились віртуозно наносити декоративний контур та спеціальні фарби на округлу поверхню скляного посуду, вимальовуючи на ньому  неповторні орнаменти та сюжети.

1 Comment

  1. Ігор

    Чи можна записатися на курси? Цікава новина. Класно вміти розмалювати скло

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *